Dom

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

dobra jakość Przycisk do montażu na panelu na sprzedaż
dobra jakość Przycisk do montażu na panelu na sprzedaż
To najlepszy dostawca, jaki kiedykolwiek znalazłem z Chin. Dziękuję bardzo za zapewnienie przełączników przyciskowych dobrej jakości.

—— Steve

Jakość przełączników przyciskowych jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0)

Im Online Czat teraz

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.
Budynek naszej firmy Recepcja firmy Wystawa w Niemczech Sprzedaż firmy i zdjęcie klienta Nasza sala konferencyjna

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : YUESHUN
Ilość pracowników : 100~150
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Firma Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd., założona w 2008 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem produkującym przełączniki przyciskane. Po ponad 10 latach rozwoju jesteśmy teraz jednym z wiodących producentów i dostawców przełączników przyciskowych w Chinach i cieszymy się wysoką renomą w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości metalowych przełączników przyciskowych, plastikowych przełączników przyciskowych, wskaźników, a także akcesoriów. Nasze produkty są piękne, kompaktowe, wysoce niezawodne i trwałe, które są szeroko stosowane w różnych szafach przemysłowych, sprzęcie AGD, szafach automatyki itp. Oferujemy wszystkie popularne rozmiary wycięć paneli, takie jak 12 mm, 16 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm itp. oraz wiele kolorów LED, takich jak niebieski, zielony, biały, żółty itp. Obiecujemy stosować materiały najwyższej jakości do wszystkich naszych produktów, niezależnie od metalu lub tworzywa sztucznego. Zapewniamy, że każdy produkt jest idealny przed wypuszczeniem na rynek, dlatego sprawdzamy je i testujemy jeden po drugim. Posiadamy również aprobaty CE i RoHS dla wszystkich naszych produktów.

Nasi inżynierowie stale ulepszają nasze produkty i opracowują nowe, aby nadążyć za rozwojem świata. Możemy produkować zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaoferować Ci unikalne. Nasz dział sprzedaży i dział posprzedażny dołożą wszelkich starań, aby Ci pomóc, odpowiadając na pytania w odpowiednim czasie.

Posiadając zaawansowaną linię produkcyjną i precyzyjne urządzenie testujące, firma ściśle ustanowiła specjalny system zapewniania jakości zgodnie z ISO9001. Naszym celem jest „Ponieważ nacisk jest tak profesjonalny” i „Jakość to życie przedsiębiorstwa”. Dlatego możemy pochwalić klientów krajowych i zagranicznych za nasze produkty i doskonałą obsługę.

Chcemy nie tylko być twoim partnerem biznesowym, ale także twoimi przyjaciółmi. Uwierz nam i dorośnijmy razem. Nie wahaj się z nami skontaktować.

Szczegóły kontaktu
Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Chen

Tel: 15067777577

Faks: 86-577-62633687

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)