Dom

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Przycisk do montażu na panelu na sprzedaż
dobra jakość Przycisk do montażu na panelu na sprzedaż
To najlepszy dostawca, jaki kiedykolwiek znalazłem z Chin. Dziękuję bardzo za zapewnienie przełączników przyciskowych dobrej jakości.

—— Steve

Jakość przełączników przyciskowych jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że Twoja firma ma się lepiej.

—— object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0)

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Posiadając zaawansowaną linię produkcyjną i precyzyjne urządzenie testujące, firma ściśle ustanowiła specjalny system zapewniania jakości zgodnie z ISO9001. Naszym celem jest „Ponieważ nacisk jest tak profesjonalny” i „Jakość to życie przedsiębiorstwa”. Dlatego możemy pochwalić klientów krajowych i zagranicznych za nasze produkty i doskonałą obsługę.

  • OEM / ODM
    Jesteśmy dostawcą przełączników wciskanych i działamy w tym obszarze od prawie 10 lat. Nasi inżynierowie cały czas ulepszają produkty, aby uzyskać lepszą funkcjonalność, lepszy wygląd i lepszą jakość. Nasza fabryka wita wszystkich klientów na całym świecie w zakresie OEM lub ODM.

  • R & D
    Nasi inżynierowie stale ulepszają nasze produkty i opracowują nowe, aby nadążyć za rozwojem świata. Możemy produkować zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaoferować Ci unikalne. Nasz dział sprzedaży i dział posprzedażny dołożą wszelkich starań, aby Ci pomóc, odpowiadając na pytania w odpowiednim czasie.

Szczegóły kontaktu
Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Chen

Tel: 15067777577

Faks: 86-577-62633687

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)